Dom dla każdej rodziny

dom góra kalwariaW idealnym domu każdy mieszkaniec ma swoje miejsce i przestrzeń, w której może czuć się w pełni swobodnie. Żeby było to możliwe konieczne jest odpowiednie rozplanowanie wszystkich pomieszczeń oraz funkcjonalny projekt wspólnej przestrzeni użytkowej, który powinien uwzględniać komfort i wygodę przyszłych mieszkańców.
 
W praktyce oznacza to, że idealny dom „Dla każdej Rodziny” musi mieć przynajmniej tyle pokoi, ile mieszkańców. Nie można również zapominać o przestrzeni wspólnego użytkowania takiej jak kuchnia, salon czy jadalnia. 
 
Dlatego wybierając dom marzeń dobrze jest zdecydować się na projekt, który przewiduje możliwość uzyskania dodatkowych pomieszczeń bez konieczności powiększania metrażu całego budynku. Właśnie taki jest nasz projekt („Dla dużej Rodziny”), który stworzyliśmy z myślą o osobach ceniących sobie wygodę i życie rodzinne.
 
Komfortowy, funkcjonalny i przestronny –właśnie taki jest nasz dom „Dla każdej Rodziny”. Pomimo, że budynek jest dość przestronny, to dzięki przemyślanemu projektowi nie sprawia wrażenia ciężkiego i monumentalnego.

dom w kątachM6 z garażem dwustanowiskowym (w obrębie bryły budynku) to urzekający swoim wyglądem, klasyczny, komfortowy, parterowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym zaplanowany dla 4-5 osób. To właśnie na poddaszu znajdują się trzy duże i przestronne sypialnie, z których jedna połączona jest z pokojem nad garażem (może być ona wykorzystana, jako sypialnia dla małych dzieci, które wymagają ciągłej obecności rodziców).

Duży, dobrze oświetlony i połączony z kuchnią salon sprzyja zacieśnianiu więzi pomiędzy domownikami i wspólnym spotkaniom przy stole. Latem salon otwarty jest na taras, co umożliwia relaks na łonie natury. Zaprojektowana oś widokowa i komunikacyjna sprawia, że dom otwiera się na ogród, „wpuszcza” go do swojego wnętrza.

Bezpośrednie przejście z garażu do domu wpływa na komfort podróżowania (zwłaszcza z małymi dziećmi), ułatwia również pakowanie bagaży czy rozpakowywanie większych zakupów. Istnieje możliwość oddzielenia kuchni od salonu i uzyskania tym samym dwóch oddzielnych pomieszczeń.

Przykładowa aranżacja salonu:
 
kupię dom w kątach kupię dom góra kalwaria

 
PARTER:
Przedsionek – 4,47.
Hol – 6,67.
Schody – 4,27.
Pokój dzienny – 32,92.
Kuchnia – 10,26.
Łazienka – 5,95.
Pomieszczenie techniczne / pralnia – 8,24.
Korytarz – 2,54.
Pokój – 11,62.
Garaż –28,30.
Taras – 15,63.

PODDASZE:
Korytarz – 8,27.
Pokój – 15,53 (19,23).
Pokój – 9,68 (12,39).
Garderoba – 1,80 (3,39).
Łazienka – 7,15 (10. 36).
Pokój – 15,72 (19,57).
Pokój – 8,96 (14, 68).
Deweloper:

developer
Copyright © 2019 EKO-DOM. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: www.jellinek.pl Tagi
facebook google plus youtube