Wykończenie deweloperskie

W standardzie wykończenia deweloperskiego znajduje się m.in. otynkowanie, pomalowanie i rozprowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej, zainstalowanie centralnego ogrzewania oraz zamontowanie okien i drzwi zewnętrznych.

Mówiąc o „standardzie deweloperskim” warto wiedzieć, że nie istnieje jedna definicja czy przepisy określające zakres prac wykończeniowych objętych tym terminem ( jest on kształtowany przez rozwój rynku i aktualne potrzeby nabywców). Upraszczając można jednak przyjąć, iż standard deweloperski odnosi się do zakresu wykończenia lokalu mieszkalnego kupowanego od dewelopera, objętego ceną sprzedaży (mieszkanie zostaje przekazane klientowi do dalszego indywidualnego wykończenia).

Ta forma wykończenia jest często wybierana zarówno przez klientów, jak i samych inwestorów. Jej popularność wiąże się z tym, że pozwala ona na dowolną aranżację pomieszczenia tj. wybór paneli, armatury, drzwi i ceramiki. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie wnętrza do oczekiwań i gustu przyszłego mieszkańca. Zdając sobie sprawę z tego, że większość osób pragnie samodzielnie urządzić swoje mieszkanie oferujemy domy w Kątach przeznaczone do dowolnej aranżacji.


Wykończenie domu w standardzie deweloperskim obejmuje:

-prace hydrauliczne: instalacje kanalizacyjne, instalacje ciepłej-zimnej wody, montaż grzejników (+ ogrzewanie podłogowe pod podłogi z terakoty),
-montaż instalacji elektrycznej,
-montaż punktów TV (telefonicznych, komputerowych, instalacji domofonowej),
-szlichty cementowe,
-tynki wewnętrzne gipsowe, gruntowanie,
-płyty kartonowo-gipsowe,
-ocieplenie dachu wełną,
-ocieplenie elewacji, nałożenie tynku, 
-podbitkę dachową,
-parapety zewnętrzne i wewnętrzne,
-cokół na elewacji,
-podjazdy i balustrady
-ogrodzenie, bramę wjazdową, furtkę.
 
Deweloper:

developer
Copyright © 2019 EKO-DOM. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: www.jellinek.pl Tagi
facebook google plus youtube