O inwestycji

Pragniesz kupić dom na południu Warszawy? Chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć blisko do centrum? Przerażają Cię ceny domu z działką w samym Piasecznie? Chcesz kupić dom z działką w tak malowniczym rejonie jak Kąty? Jeśli tak, to Osiedle Rajska Osada jest dla Ciebie!
 

Sprzedaż domów: Góra Kalwaria

 

Osiedle domów jednorodzinnych Rajska Osada to inwestycja powstająca w miejscowości Kąty tuż obok drogi krajowej E79.  Architektura i klimat osiedla mają w zamyśle łączyć architekturę dworkową i nowoczesną. Dla realizacji tego efektu wybraliśmy dwa projekty domów: OPAŁEK II N2G i M6, które naszym zdaniem odpowiadają wymaganiom rodziny na różnym etapie jej rozwoju.
 

Osiedle Rajska Osada znajduje się na granicy dwóch przestrzeni: tej typowo miejskiej (Góra Kalwaria) i tej sielskiej (Chojnowski Park Krajobrazowy), sprzyjającej wypoczynkowi i życiu na łonie natury.
 

Prowadzimy sprzedaż nowych domów wyróżniających się funkcjonalnością oraz wysokim poziomem estetyki. Bezpieczna i korzystna sprzedaż domów w Górze Kalwarii wymaga posiadania ogromnej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia. Zakup mieszkania, czy budowa domu to znaczny wydatek pieniężny i jedna z najważniejszych decyzji życiowych. Warto więc podjąć współpracę z firmą, która cieszy się doskonałą opinią wśród swoich klientów. Inwestycja Rajska Osada realizowana jest w kilku etapach – w pierwszym powstanie 13 domów, w drugim 11 domów (całe Osiedle Rajska Osada zajmować będzie powierzchnię ponad 8 hektarów).
 

Kupno działki z domem w Kątach czy też samego domu to pierwszy krok do spełnienia marzeń o spokojnym życiu w otoczeniu natury. Jeśli marzy Ci się odpoczynek od miasta, a jednocześnie chciałbyś móc w każdej chwili do niego wrócić – wybierz dom w Kątach.
 

Każdy z domów realizowanych w ramach projektu Rajska Osada znajdować się będzie na ponad 900-metrowej działce i powstanie w oparciu o sprawdzony i doceniany przez klientów projekt OPAŁEK II N 2G lub M6. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami sprzedażowymi domów jednorodzinnych i dwurodzinnych w Górze Kalwarii. Zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki domów, gdzie z pewnością znajdziesz tani dom pod Warszawą lub w innej miejscowości, który sprosta wszystkim Twoim potrzebom.
 

Niezależnie od tego, na którą działkę, czy dom się zdecydujecie, możemy zagwarantować, że całe Osiedle Rajska Osada zostało zaprojektowane tak, by z jednej strony móc czerpać radość z życia na przedmieściach, z drugiej zaś pozostać w obrębie miasta. Wniosek? Niezależnie od tego, czy cenisz sobie spokojne życie, czy lubisz, gdy dużo się dzieje – wybierz Rajską Osadę.
 
Domy w Kątach na Osiedlu Rajska Osada będziemy oferować w następujących standardach:

-bazowym (dom w stanie surowym zamkniętym z dachem),
-deweloperskim (dom z rozprowadzonymi instalacjami),
-dom wykończony „pod klucz” według wizji dewelopera,
-dom wykończony „pod klucz” według indywidualnych ustaleń z klientem.

Osiedle Rajska Osada –tu dobrze się mieszka.
Deweloper:

developer
Copyright © 2019 EKO-DOM. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: www.jellinek.pl Tagi
facebook google plus youtube