Dom dla dwóch rodzin

Nasza oferta domów dwurodzinnych obejmuje domy parterowe z poddaszem oferowane w stanie deweloperskim. Domy będą znajdować się na naszym nowym osiedlu w Górze Kalwarii.

Dom dwurodzinny to ciekawe i korzystne ekonomicznie rozwiązanie dla nabywców: dwa domy na jednej działce to duża oszczędność. Przy przygotowaniu projektów stawiamy na funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie rozwiązania architektoniczne.  Dom dwurodzinny świetnie sprawdzi się w roli domu wielopokoleniowego dla rodziny – rodzice mogą mieć dzieci w pobliżu, a te mogą cieszyć się samodzielnością, prywatnością i własną przestrzenią.

Zakup takiego domu może być traktowany jako rodzinna inwestycja. Nie dziwi więc duże zainteresowanie Klientów takimi nieruchomościami, zwłaszcza jeśli domy dostępne są w przystępnej cenie.  

Oferowane przez nas domy dwurodzinne mają powierzchnię użytkową 112m2 i 5 pokoi, poosiadają również garaże. Ze szczegółami projektów mogą się Państwo zapoznać korzystając z naszej wyszukiwarki domów. W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą inwestycją jesteśmy do dyspozycji. 
Deweloper:

developer
Copyright © 2019 EKO-DOM. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: www.jellinek.pl Tagi
facebook google plus youtube