O inwestycji

Szukasz domu na południu Warszawy? Pragniesz odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie chcesz mieć blisko do centrum? Przerażają Cię ceny domu z działką w samym Piasecznie? Chcesz kupić dom z działką w tak malowniczym rejonie jak Kąty? Jeśli tak, to Osiedle Rajska Osada jest dla Ciebie!

Osiedle domów jednorodzinnych Rajska Osada to inwestycja powstająca w miejscowości Kąty tuż obok drogi krajowej E79.  Architektura i klimat osiedla mają w zamyśle łączyć architekturę dworkową i nowoczesną. Dla realizacji tego efektu wybraliśmy dwa projekty domów: OPAŁEK II N2G i M6, które naszym zdaniem odpowiadają wymaganiom rodziny na różnym etapie jej rozwoju.

Osiedle Rajska Osada znajduje się na granicy dwóch przestrzeni: tej typowo miejskiej (Góra Kalwaria) i tej sielskiej (Chojnowski Park Krajobrazowy), sprzyjającej wypoczynkowi i życiu na łonie natury. 

Inwestycja realizowana jest w kilku etapach –w pierwszym powstanie 13 domów, w drugim 11 domów (całe Osiedle Rajska Osada zajmować będzie powierzchnię ponad 8 hektarów).

Kupno działki z domem w Kątach czy też samego domu to pierwszy krok do spełnienia marzeń o spokojnym życiu w otoczeniu natury. Jeśli marzy Ci się odpoczynek od miasta, a jednocześnie chciałbyś móc w każdej chwili do niego wrócić –wybierz dom w Kątach.

Każdy z domów realizowanych w ramach projektu Rajska Osada znajdować się będzie na ponad 900-metrowej działce i powstanie w oparciu o sprawdzony i doceniany przez klientów projekt OPAŁEK II N 2G lub M6.
Niezależnie od tego, na którą działkę czy dom w Kątach się zdecydujecie możemy zagwarantować, że całe Osiedle Rajska Osada zostało zaprojektowane tak, by z jednej strony móc czerpać radość z życia na przedmieściach, z drugiej zaś pozostać w obrębie miasta. Wniosek? Niezależnie od tego, czy cenisz sobie spokojne życie, czy lubisz, gdy dużo się dzieje –wybierz Rajską Osadę.Domy w Kątach na Osiedlu Rajska Osada będziemy oferować w następujących standardach:

-bazowym (dom w stanie surowym zamkniętym z dachem),
-deweloperskim (dom z rozprowadzonymi instalacjami),
-dom wykończony „pod klucz” według wizji dewelopera,
-dom wykończony „pod klucz” według indywidualnych ustaleń z klientem.

Osiedle Rajska Osada –tu dobrze się mieszka.
Deweloper:

developer
Copyright © 2019 EKO-DOM. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: www.jellinek.pl Tagi
facebook google plus youtube